III Festiwal Smaków Food Trucków w Legionowie - 17.04 - 18.04.

2021-04-02

III Festiwal Smaków Food Trucków - Legionowo 

w nowej wersji "na wynos"

 

Plac przy DH Maxim

17.04.- 12.00 - 21.00

18.04. - 12.00 - 20.00

 

ORGANIZATORFestiwal Smaków FOOD Trucków

 

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków w nowej wersji ,,na wynos” wraca do Legionowa. 

Już 17 i 18 kwietnia ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu przy Domu Handlowym Maxim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Meksyku, Tajlandii, Gruzji, czy Hiszpanii. 


Nadejście wiosny to doskonały czas, by przywrócić wszystko do życia. Gdy wszystko powoli się zieleni, także food trucki wyjeżdżają w trasę i rozpoczynają sezon na smakowite festiwale. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, prawdziwych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych dań indyjskich.

Organizatorzy postawili nie tylko na jakość i różnorodność dań. Ze względów bezpieczeństwa Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w opcji na wynos. Na miejscu wystawcy przyrządzą swoje dania, jak zawsze z pasją i miłością do gotowania by zamówione jedzenie smakowało jak najlepiej w domowych pieleszach.  

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach i belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą azjatyckie bułeczki baozi, meksykańskie quesadille, wietnamskie sajgonki i makarony z woka. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Na festiwalu nie możecie przegapić hiszpańskich churrosów z cukrem pudrem.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa  dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Macie smaka na więcej?. Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dotyczące smaków jakie zagoszczą na wydarzeniu czy też będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo apetycznych konkursach! Do zobaczenia!

 

 


Strona wydarzenia: facebook.com/events/375752503446207

Strona internetowahttps://festiwalsmaku.com.pl
Co? III Festiwal Smaków Food Trucków
Gdzie? Plac przy DH Maxim, Legionowo

Kiedy? 17 i 18 kwietnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

 

 

 

Źródło

1. Materiały prasowe, zdjęcia: Festiwal Smaków FOOD Trucków 

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design