Plenerowe kino w ciemno na leżakach, joga, zumba

2021-07-19

KINO PLENEROWE, 

JOGA, ZUMBA FITNESS

Miejsca: Serock, Jabłonna, Chotomów

 

W tym tygodniu odbędą ciekawe propozycje dla osób lubiących fim - kino plenerowe w Serocku dla dorosłych, czy aktywność fizyczną - zajęcia z jogi  na plaży miejskiej w Serocku - 21.07 oraz JOGA "pod chmurką" - we wtorek 20.07. w Jabłonnie. Dzisiaj w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Chotomowie ul. Partyzantów 124A, uczestnicy zajęć będą mogli spróbować swoich sił w BEZPŁATNYCH zajęciach z ZUMBY FITNESS. 

W innym miejscu na terenie boiska wielofunkcyjnego lub Skweru Sołeckiego w Jabłonnie (ul. Modlińska 102) będzie kontynuowana tematyka  związana z ćwiczeniami - JOGA "pod chmurką", 20.07. (wtorek), w godz. 20.30 - 21.30 (zajęcia bezpłatne). Organizatorem tych zajęć jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie. W Gminie Jabłonna będzie realizowane równie ciekawe przedsięwzięcie , zajęcia - z ZUMBY FITNESS w terminie od 12.07. - 31.08. w poniedziałki w godz. 19.00 - 20.30. Projekt realizowany  w ramach współpracy Gminy Jabłonna z organizacjami pozarządowymi. Współfinansowanie i organizatorzy (ZUMBA FITNESS): Gmina Jabłonna, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie, Stowarzyszenie Zawsze w Formie, Rusza Mnie Zumba.  

 

Szczegóły na fb

- Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku (plenerowe kino, joga)

- Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jabłonnie (JOGA "pod chmurką", ZUMBA FITNESS)

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design