Rybaczówka Dom Pracy Twórczej

Powiększ obraz: www.swiecienica.wixsite.com/rybaczowka/golf-shop

Święcienica 2b (05-140)
Gmina: Serock

Telefon: 665 451 617

E-mail: marlenaradomska@tlen.pl

WWW: https://swiecienica.wixsite.com/rybaczowka

Opis
Dom Pracy Twórczej Rybaczówka mieści się w małej wsi Święcienica w Województwie Mazowieckim w Gminie Serock wśród łąk, lasów i pól, tylko 45 km od Warszawy.
Czyste powietrze, pobliskie lasy, stawy i rozlewiska, a także Zalew Zegrzyński stanowią wspaniałą scenerię wypoczynku, relaksu i zabawy.
Rybaczówka oferuje noclegi w dziesięcioosobowym, ogrzewanym domu drewnianym z tarasem, w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką.
Dom Pracy Twórczej organizuje warsztaty rękodzieła artystycznego – oferta w zakładce „Warsztaty”.
W Rybaczówce odnajdziesz spokój, zrealizujesz pasje związane z rękodziełem artystycznym, nauczysz się sztuki przyrządzania potraw – nie tylko regionalnych, zrelaksujesz się łowiąc ryby, możesz podziwiać piękno krajobrazu w czasie wycieczek rowerowych.
Rybaczówka organizuje jednodniowe wycieczki dla dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych – szczegółowe informacje w zakładce „Programy dla szkół”.
Zapraszamy dzieci na półkolonie letnie i zimowe z bogatym programem związanym z ekologią, krajoznawstwem, rękodziełem artystycznym – oferta w zakładce „Półkolonie".
Zapraszamy do sklepu decoupage, gdzie znajdziesz unikalne wyroby rękodzieła artystycznego, które powstały w naszej pracowni.
Galeria zdjęć
Jak dojechać?