Cicha Zatoka - Ośrodek Rybacki

Opis
Restauracja Cicha Zatoka - Ośrodek Rybacki w Wierzbicy (Gm. Serock). Jesteśmy ośrodkiem działającym w ramach struktur Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Twardej 42. Na terenie naszego ośrodka w Wierzbicy funkcjonuje: port, hotel, smażalnia ryb, sklep rybny. Smażalnia i sklep rybny otwarte są cały rok, przez cały tydzień (z wyjątkiem poniedziałków).

W smażalni serwujemy smażone ryby m.in: sandacze, filety z okonia, sielawy, halibuty oraz naszą specjalność zupę rybną. W sklepie sprzedajemy świeże ryby, głównie z naszych połowów oraz własnych stawów hodowlanych: leszcze, płocie, karpie, sumy oraz ryby wędzone w naszej wędzarni. Sami też przygotowujemy przetwory i marynaty rybne, przede wszystkim cieszące się największą popularnością wśród Klientów smażone ryby w occie.

Nasz hotel dysponuje 18 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Pokoje wyposażone są w łazienki, aneks kuchenny, TV oraz Wi-Fi. Do dyspozycji gości duża kuchnia wraz z jadalnią.

W naszym porcie bezpiecznie można zwodować lub pozostawić łódkę.
Galeria zdjęć
Jak dojechać?