Łąkowa Ostoya - Dom nad Narwią

Powiększ obraz: fot. fb Łąkowa Ostoya - Dom nad Narwią

ul. Łąkowa 2 Gąsiorowo (05-140)
Gmina: Serock

Telefon: 508 104 338

E-mail: ostoya.narew@gmail.com

WWW: https://www.facebook.com/dom.narew.ostoya

Opis

Łąkowa Ostoya - Domek nad Narwią, to naturalna przestrzeń do wynajęcia zlokalizowana we wsi Łacha k. Serocka. Domek położony jest na działce o powierzchni 1000 m2, jedynie 200 metrów od rzeki Narew.

Łąkowa Ostoya - Dom nad Narwią to miejsce z duszą, gdzie czas płynie wolniej. Spędzicie tutaj spokojne chwile z rodziną, dziećmi i przyjaciółmi z dala od miejskiego zgiełku. Działka oddalona jest jedynie 200 metrów od rzeki Narew, gdzie możecie udać się na długie spacery w otoczeniu natury i śpiewu ptaków.

Domek zlokalizowany jest jedynie 40 minut jazdy samochodem od Warszawy we wsi Łacha k. Serocka na ulicy Łąkowej 2.

Nasz domek ma prawie 70 metrów powierzchni i składa się z dwóch pięter. Jego wykończenie idealnie nawiązuje do wiejskiej i sielankowej okolicy. Znajdziecie tutaj pokoje wykończone drewnem i dużą ilość ręcznie malowanej ceramiki. Na parterze mieści się przestronna kuchnia wyposażona w zmywarkę, jadalnia z dużym stołem oraz łazienka z prysznicem. Duża ilość szafek i skrytek pomieści wszystkie Wasze rzeczy. Na górze dostępne są dwie przytulne sypialnie dla dwóch osób, w których budząc się zobaczycie przez okno jedynie zieleń i wysokie korony naszych świerków. W salonie do Waszej dyspozycji jest kominek, rozkładany narożnik i fotele. Na górym zadaszonym tarasie możecie odpocząć z kawą i dobrą książką wsłuchując się w dźwięki otaczającej Was natury. Najwygodniej spędzicie tutaj czas w dwójkę lub czwórkę.
Miejscem, w którym spędzicie zdecydowaną większość swojego czasu jest nasza działka. Jej narożny układ gwarantuje Wam jeszcze więcej prywatności. To ponad tysiąc metrów kwadratowych ogrodzonego i bezpiecznego terenu, porośniętego drzewami, krzewami i kwiatami. Nad tarasem zawisła świetlna girlanda, która oświetli Wam długie wieczory. Na miejscu znajdziecie zestaw do grillowania, meble ogrodowe dla sześciu osób i wygodne miejsce do parkowania.
 
Z przyjemnością powitamy Waszych czworonożnych przyjaciół.
Jeżeli nie przyjechaliście do nas jedynie grillować i spać na leżaku, okolica ma dla Was wiele atrakcji sportowych do zaoferowania. Fani pieszych wędrówek znajdą tutaj malownicze rozlewiska brzegu Narwi, a bliskie sąsiedztwo Puszczy Białej zapewni Wam wielogodzinne spacery. Nie zabraknie tutaj tras na rower, nordic walking, a miłośnicy wędkarstwa zakochają się w tym miejscu. Możecie również wynająć w pobliżu łódź ze sternikiem, który pokaże Wam rzekę Narew z zupełnie innej strony.
 
Nieopodal znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków, a w sąsiedniej wsi możecie udać się na konną przejażdżkę.
 
Nie możemy doczekać się Waszych odwiedzin! Zakochacie się w tym miejscu tak samo jak my, kiedy zobaczyliśmy je pierwszy raz. 
Galeria zdjęć
Jak dojechać?