Wake dla małych i dużych - Zdjęcie nr 1

Wake dla małych i dużych

Wakeboarding to sport wodny, polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski wakeboardingowej trzymając się liny zaczepionej do wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Sport ten jest niezwykle łatwy do opanowania. Osobom mającym do czynienia ze snowboardem, windsurfingiem czy kitesurfingem, opanowanie wakeboardingu zajmuje niecałe 15 minut!

Zapraszamy na dwa wyciągi wakeboardingowe z super przeszkodami w pięknym otoczeniu nad czystą, lazurową wodą w otoczeniu lasu.
W Wake parku znajdują się przeszkody takie jak: dwa kickery, 20m dwustronny box oraz 20m rooftop więc jest na czym poszaleć:)
Wszystkie nasze przeszkody są wykonane z HDPE, podwójnie spawane (nie ma żadnych śrub czy stalowych stelaży) i są bardzo przyjazne dla wakeboarderów.

W cenie pływania gwarantowana jest opieka instruktora, który pokaże jak wystartować i robić zwroty.

Las dookoła jeziora oraz wysoka skarpa powodują, że nawet w wietrzne dni pływamy na lustrzanej tafli.
Krystalicznie czysta woda oraz plaża zachęcają do kąpieli. Dla dzieci jest plac zabaw i specjalnie zacienione miejsca. Po pływaniu na wake można wziąć prysznic, pochillować na hamaku lub na tarasie widokowym oraz napić się i coś zjeść w beachbarze. W całym wakeparku jest darmowy internet bezprzewodowy. Na miejscu można też wypożyczyć deskę przypominającą dużą deskę surfingową z wiosłem , zwaną SUP aby popływać sobie swobodnie po czystym akwenie.

Jeśli chcecie zostać na dłużej, do dyspozycji jest pole namiotowe jak również możliwość wynajęcia kwater na pobliskim Osiedlu pod Kurantami.

Przyjedź i odwiedź Wake Famili z Rodziną i Przyjaciółmi.

Szczegóły TUTAJ

Galeria zdjęć