Aquapark "Fala"

Powiększ obraz: foto https://cr.nieporet.pl/

ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy (05-126)
Gmina: Nieporęt

Telefon: 22 772 00 89, 22 732 23 22

E-mail: osir@osir.nieporet.pl

WWW: https://cr.nieporet.pl/

Opis
Zapewniamy przyjazną atmosferę, sprzyjającą zarówno relaksowi, jak i sportowej rywalizacji, w pomieszczeniach o wysokim standardzie technicznym i estetycznym. Największa niecka o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 130 do 180 cm. Podzielona jest na 6 torów ze słupkami startowymi. Dysponuje pełnym wyposażeniem, m.in. urządzeniami do sygnalizacji falstartu, nawrotu w stylu grzbietowym, które umożliwiają organizację zawodów.
Druga co do wielkości niecka, ma wymiary 15 m x 5,7 m i głębokość 1,1 metra. Oferuje różnorodne atrakcje – podwodną leżankę z hydromasażem, dwa kołnierze, z których wypływają strumienie wody, masujące kark. Wanna z hydromasażem przeznaczona dla 6 osób, pięknie usytuowana przy oknie ozdobionym kolorowymi luksferami, z widokiem na las. Po aktywnie spędzonych chwilach w wodzie, można odpocząć w suchej saunie, w której temperatura będzie dochodziła do 110 stopni Celsjusza. Ośrodek dysponuje zjeżdżalnią ślimakową, która prowadzi do niecki rekreacyjnej.
Ośrodek prowadzi również doskonalenie nauki pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ramach zajęć odbywają się zajęcia grupowe, indywidualne (np. nauka pływania). Ponadto w ofercie można znaleźć trening kondycyjny w wodzie , tzw. aqua aerobic.
Galeria zdjęć
Jak dojechać?