Rejsy wycieczkowe po jeziorze

Rejsy wycieczkowe po jeziorze - Zdjęcie nr 1

Rejsy wycieczkowe

Wiosną i latem po Jeziorze Zegrzyńskim oraz Bugu i Narwi poruszają się pasażerskie łodzie turystyczne. Zarówno przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie, jak i przy plaży miejskiej w Serocku można wsiąść na pokład i rozkoszować się widokami, spędzając przyjemne chwile podczas rejsu. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku na łonie przyrody. Doskonale sprawdzi się także podczas imprez okolicznościowych, integracyjnych, szkoleniowych oraz rekreacyjnych wycieczek dla dzieci i młodzieży lub wieczorów panieńskich i kawalerskich. Niektóre z łodzi pływają w ramach cyklicznych rejsów, a informacji o tym należy szukać na stronach internetowych przewoźników.

Laguna Rejsy Dla Ciebie

Rejsy dla Ciebie, to gwarancja przygody, udanego wypoczynku i bezpiecznej żeglugi pod okiem wykwalifikowanej załogi. Nasze doświadczenie i doskonała znajomość akwenów pozwalają nam na zaplanowanie rejsów z uwzględnieniem najciekawszych miejsc oraz tak, aby oprócz pływania znaleźć czas na kąpiel, wycieczki, zwiedzanie, a także doskonałe jedzenie.
tel. 608 520 090
rezerwacje@rejsydlaciebie.pl 

biuro@rejsydlaciebie.pl

rejsydlaciebie.pl

Jagodowy Ryś
Jagodowy Ryś to nowoczesny statek wycieczkowy (o wymiarach 15,2 metrów długości i 4,05 metrów szerokości), którym w rejs może popłynąć ponad 50 osób. Dzięki minimalnemu zanurzeniu Jagodowy Ryś może pływać niemal wszędzie i cumować nawet w najpłytszych miejscach na rzece. Centralne ogrzewanie pokładów gwarantuje naszym gościom komfort nawet w pochmurne dni. Dzięki temu zaczynamy pływać wczesną wiosną a kończymy sezon późną jesienią. Pasażerów gościmy na dwóch estetycznie i funkcjonalnie wyposażonych pokładach.

tel. 606 480 890
info@jagodowyrys.pl
www.jagodowyrys.pl

Albatros

Żegluga Mazowiecka oferuje rejsy pasażerskie statkiem ALBATROS po Narwi i Jeziorze Zegrzyńskim. Statek zabiera na pokład 35 pasażerów. Armator poleca również ekologiczne i poznawcze rejsy edukacyjne dla szkół, imprezy okolicznościowe (biesiady rodzinne, spotkania biznesowe, rejsy panieńskie lub kawalerskie itp.), wycieczki z molo w Nieporęcie i Serocka do Pułtuska z cateringiem.

tel. 798 795 266 (kapitan)
tel. 601 221 313 (armator)


dyrektor@zeglugamazowiecka.pl
www.zeglugamazowiecka.pl

Galeria zdjęć