Zawody

Zawody - Zdjęcie nr 1

Poland Bike Marathon to wyścig na różnych dystansach dla miłośników jazdy na rowerach górskich – dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowany w wersji zimowej i letniej.
https://polandbike.pl/

Z kolei zawody Mazovia MTB odbywają się w różnych miejscowościach Mazowsza, także na terenie działania Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w sercu Mazowsza”. Przygotowane są z myślą o dzieciach i dorosłych, kobietach i mężczyznach, początkujących i doświadczonych kolarzach na czterech zróżnicowanych pod kątem długości oraz poziomu trudności trasach.
https://mazoviamtb.pl/

Patriotyczny rajd rowerowy szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920 r. co roku w połowie sierpnia organizuje Towarzystwo Przyjaciół Legionowa. Uczestnicy startują spod pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego w Legionowie. Aby uczcić rocznicę „Cudu nad Wisłą”, odwiedzają miejsca pamięci, zapalają znicze i składają wiązanki. Trasa liczy około 30 km. Krajoznawcze rajdy rowerowe z historycznym zacięciem organizuje także Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie.
https://www.przyjaciele-legionowa.org.pl/

Rajdy rowerowe, m.in. „Odjazdowy bibliotekarz”, organizowane przez Powiatową Instytucję Kultury z lekcjami lokalnej historii, wiodą zazwyczaj turystycznym szlakiem patriotycznym Polski Walczącej.
http://pik.legionowski.pl/

Wieliszewski Crossing

To imprezy biegowo-rowerowe organizowane także przez Gminę Wieliszew w różnych jej miejscowościach. Odbywają się w czterech edycjach związanych z porami roku. Trasy rowerowe liczą około 20 km.
https://www.facebook.com/Wieliszewski-Crossing-1338868439459771/

Garmin Iron Triathlon Nieporęt

To finał cyklu ogólnopolskich zawodów triathlonowych. Zróżnicowane trasy są poprowadzone tak, aby zawodnicy mieli okazję ścigać się i bić własne rekordy. Do wyboru są trzy dystanse: 1/2 Iron Man, 1/4 Iron Man oraz 1/8 Iron Man. Na tych samych dystansach możliwy jest również start w trzyosobowych sztafetach triathlonowych. Najmłodsi mogą spróbować sił na dystansie przygotowanym specjalnie dla dzieci.
https://irontriathlon.pl/nieporet-menu/

Triathlon Serock

Uczestnicy tych zawodów przemierzają kilometry w pięknej scenerii przyrody Serocka, m.in. Bulwaru  Nadnarwiańskiego, lasów okalających Serock, plaży miejskiej w Serocku. Do wyboru są 2 dystanse: olimpijski (1,5-40-10) i sprinterski (0,75-20-5).

https://serocktriathlon.pl

 

 

Galeria zdjęć