Sprawdzone scenariusze

fot. Michalina Zotov
Michalina Zotov - aktywnie w Skierdach i Trzcianach - ok. 3-4 km
Powiat Legionowski jest pełen ciekawych atrakcji. Przedstawię dziś wycieczkę, z której warto skorzystać, szczególnie jeśli zamierzacie przyjechać tu niedługo, albo nawet jeśli tu mieszkacie! Trasa, która moim zdaniem jest najciekawsza, bo zwykle nią podróżuję, idzie przez Skierdy i Trzciany. Ja najczęściej chodzę tam na piechotę. Tak jest zdrowo i dobrze dla Ziemi! Uwielbiam podróżować nią zarówno latem jak i zimą.
fot. Andrzej Głowacki
Andrzej Głowacki – Wędrówka szlakiem „Małych jezior” – 6 km
Chciałbym zachęcić Was do wędrówki po naszym lesie i odwiedzenie jeziorek, które się w nim skrywają. Żeby tam się dostać, najlepiej podjechać na ul. Leśną 9 w Michałowie - Reginowie i zostawić auto. Wtedy wyjdzie 6 kilometrów.
opracowanie Urszula Przybylska
Urszula Przybylska - Niedzielny spacer po Serocku
Przyznam, że  dzieje mojej małej ojczyzny z początku XX wieku opisane za pomocą archaizmów, robią wrażenie. Pragnę podkreślić, że moją wędrówkę  po powiecie legionowskim postanowiłam odbyć w Serocku, tuż po niedzielnym obiedzie. Otóż zapraszam na mały rekonesans po nadnarwiańskim grodzie.  
fot. Mateusz Pazurek
Mateusz Pazurek - 5 propozycji
Rezerwat "Wąwóz Szaniawskiego", mural w Legionowie, droga techniczna Wieliszew wodociąg, rezerwat Bukowiec Jabłonowski, Stacja PKP w Legionowie.
fot. traseo.pl
Propozycje traseo
Traseo to serwis www i aplikacja mobilna przeznaczona dla pasjonatów turystyki i sportu. Możecie dzielić się z innymi trasami swoich wycieczek czy treningów. Nagrywajcie trasy w aplikacji, wrzucajcie pliki gpx, rysujcie trasy ręcznie, dodawajcie waypointy i zdjęcia. Mapki z trasami możecie także umieścić na swojej stronie www - skorzystaj z przycisku "umieść na stronie" dostępnym pod każdą mapką!